Konut Kredisi Almadan Ev Alma Yöntemleri

Konut Kredisi almadan ev almak artık hayal değil. Sosyal dayanışma ile ilerleyen sistemi ile Ezogelinevim, kısıtlı bütçeye sahip olan ailelerin bile konut-araç sahibi olmasına imkan tanıyor. Sizleri konut-araç kredisi zorunluluğundan kurtaran sistem, esnek taksitlerle konut-araç sahibi olmaya davet ediyor. Yardımlaşma ile zorluğun üstesinden gelme geleneğinden ilhamla oluşturulan sistemi; konut, arsa, veya ofis gibi gayrimenkul alımı için kullanabileceğiniz gibi otomobil alımı için de tercih edebilirsiniz. Sistem, alınacak konut-aracın ve ödenebilecek taksitlerin belirlenmesi ile işlemeye başlıyor. Ödenebilecek taksit tutarıyla belirlenen taksit sayısına göre kişinin dahil olacağı grup belirlenir. Gruptaki kişilerin ödediği taksitlerle her ay bir kişiyi konut-araç sahibi yapacak tutar biriktirilir ve noter huzurunda belirlenen sıra ile her ay gruptaki bir kişi biriken tutar ile konut-araç sahibi olur. Ezogelinevim Sistemi kullanıcılarını konut-araç kredisi faizlerinden de kurtarıyor. Faizsiz bir sistem olması sayesinde de katılımcılarının aylık değişen faiz oranlarından da etkilenmemesini sağlıyor. Kredi esnasında konut kredisi faizleri belirleniyor, başvurular yapılıyor, kredinin onay işlemleri gerçekleşiyor. Yeni nesil konut-araç sahibi olma sisteminde bunun gibi yavaş bir süreç ile kullanıcılar yorulmuyor. Mortgage kredisi ya da konut kredisi oranları ile uğraşmak yerine düzenli ödeyeceği taksitleri kolaylıkla hesaplayan kullanıcılar konut-araç hayaline her ay biraz daha yaklaşıyor. Ezogelinevim, güvenli ve müşteri memnuniyeti odaklı anlayışıyla sizleri yardımlaşma ile konut-araç sahibi yapıyor. Siz de konut-araç sahibi olmak için daha fazla beklemeyin, hayallerinizi Ezogelinevim ile gerçekleştirin.

Gelir düzeyi ne olursa olsun, her insanın kurduğu hayaller arasında aylık kira giderlerinden kurtulmak, gönül rahatlığıyla kendi evim diyebilecekleri bir yuvaya sahip olmak var. İstediğiniz evi alacak kadar nakit paranız yoksa, başvurulan en yaygın çözüm genellikle hemen hemen her bankanın sunduğu ev kredisi seçenekleri oluyor. Ancak kredi faizleri yükseldikçe henüz ev sahibi olmayan aileler bu hayallerinden yavaş yavaş uzaklaşmak zorunda kalıyor. Eğer siz de “hedef kendi evim” diyenlerdenseniz, Ezogelinevim’in sunduğu faizsiz ev sahibi olma çözümlerine mutlaka göz atmalısınız.

Ezogelinevim’de çekilişli, peşinatlı ve vade ortası sistemler olmak üzere 3 farklı sistem bulunuyor. Bu seçeneklerin hepsi aslında aynı fikre dayanıyor: Ezogelinevim El Birliği sistemi ile faizsiz ev sahibi olmak. Faiz ödemeden ev sahibi olmak isteyenler, çeyrek asırlık Ezogelinevim güvencesi altında bir araya geliyor ve dayanışma usulüyle ev sahibi olunuyor. Konut kredilerinin aksine bu sistemde faiz sistemi bulunmuyor. Taksitlerin başladığı ilk aylardan itibaren ev sahibi olma şansınız var. Ezogelinevim sizi tasarruf yapmaya teşvik ettiği gibi bütçenizde bir aksilik yaşadığınız durumda evin değerini değiştirme, hatta taksitleri dondurma şansı da veriyor. Birikimlerinizle Türkiye'nin her yerinden alabileceğiniz evinizi size en kısa sürede teslim ediyor. Ezogelinevim’in sunduğu ödeme seçenekleri arasından size en uygun olanına karar vermek için ise öncelikle yapmanız gereken, hedeflerinizi belirlemek ve bir bütçe oluşturmak. Hedef kendi evim diyorsanız siz de hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Ne kadar ödeme yapmanız gerekiyor? Bu ödemeyi kaç taksitte yapabilirsiniz? Peşinat ödeyecek misiniz? Bu soruları cevapladıktan sonra size uygun Ezogelinevim sistemini bulmak çok daha kolay. Aklınıza takılan her türlü soru için destek hattını arayabilir ya da internet şubesindeki formu doldurabilirsiniz.

 

Günümüz koşullarında ev sahibi olmanın çeşitli yöntemleri mevcut fakat faiz ödemeden ev sahibi olmak için en ideal yöntem Ezogelinevim'in adımlaşma sistemi. Ezogelinevim sisteminde yapılması gereken tek şey, ister peşinatlı ister peşinatsız, almak istediğiniz evin değerini belirlemek. Daha sonra kendi bütçenize göre ödemek istediğiniz taksit tutarı belirlenir. 360 aya kadar taksit imkanı sunan Ezogelinevim ile ister çekilişli isterseniz de çekilişsiz sistemlerimiz ile ev sahibi olabilirsiniz.

Çekilişli sistemde taksit vadenize göre evinizin sahibi olmak için bir gruba dahil olursunuz ve düzenli aralıklarla yapılan çekilişlerle her ay bir kişi ev sahibi olacak şekilde yardımlaşma esasına dayalı bir sistem uygulanır. Çekilişler noter huzurunda resmi olarak gerçekleştirilir. Vade ortası sistemde çekiliş yapılmaz. Taksit sayısının yarısını takip eden ay, kişi belirlediği rakamı teslim alır. Taksitlerde herhangi bir azalma veya artma olmaz. Peşinatlı sistem ile ev sahibi olmak istediğinizde ise yapmanız gereken ilk şey peşinat ve taksit tutarlarını belirlemek. Daha sonra vade belirlenir ve ödemelerde herhangi bir artış veya azalma olmaz.

Sunduğu avantajlar ile ev almanın en kolay modelini sunan Ezogelinevim ile siz de ev sahibi olabilirsiniz.

 

Ezogelinevim'de taksitle ev almak isteyen müşterilerimiz için 3 farklı sistem bulunmaktadır.

Taksitle ev sahibi olma sistemlerimizden çekilişli sistemde, taksitle ev almak isteyen kişiler bütçelerine göre peşinatlı ya da peşinatsız 40, 60, 80, 100, 120, 160 veya 200 aylık gruplardan birine dahil olur. Bu sistemde taksitler faizsiz ve vade farksızdır. Kişiler sisteme girerken bir defaya mahsus organizasyon ücreti öderler. Bu sistemde her ay yapılan çekilişlerde bir kişi ev sahibi olur. Ayrıca büyük bir avantaj olarak hiç kimse vadenin yarısından sonrasını beklemez. Örneğin, 100 kişilik bir grupta ilk 50 ay boyunca kura sonucu her ay bir kişi evini teslim alırken 51. aya geldiğinde kalan 50 kişi evini teslim alır.

Taksitle ev alma sistemlerimizden ikincisi olan Vade Ortası Sistem’de ev almak isteyen kişilerin taksitleri faizsiz, vade farksız ve sabittir. Hiç peşinat vermeden, sadece ilk taksit ve organizasyon ücretinin ödenmesiyle sisteme giren kişiler vade ortasını takip eden ay evlerini teslim alırlar.

Taksitle ev alma sistemlerimizden bir diğeri ise Peşinatlı Sistem’dir. Bu sistemde ev almak isteyen kişiler ödemek istedikleri peşinatı kendileri belirlerler. Peşinat düşüldükten sonra evin fiyatı direkt taksit sayısına bölünür. Ortaya aylık ödenecek taksitler çıkar. Bu sistemde taksitler faizsiz ve sabittir. Peşinatlı sistemde evin teslim tarihi verilen peşinata göre belirlenir. Peşinat ne kadar yüksek ise ev o kadar erken teslim edilir.

 

Çeyrek asırdır hizmet veren; temeli dayanışmaya dayalı olan Ezogelinevim Elbirliği Sistemi size faizsiz ev sahibi olmak için Ev Almanın En Kolay Yolunu sunuyor. Ezogelinevim ödemelerinizde zorluk yaşamamanız için her şeyi size ve koşullarınıza uygun olacak şekilde dizayn ediyor.

Ezogelinevim olarak öncelikli amacımız; tek hayali faizsiz bir şekilde kendi evine sahip olmak isteyen insanları bir araya getirmek ve ortak amaçlarına giden yolu kısaltmak. Kurulduğu günden bu yana ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda insanlara en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Ezogelinevim, dayanışma ve yardımlaşma temeline dayandırdığı sistemleri ile faizsiz ev sahibi olmanız için çalışıyor.

Ezogelinevim elbirliği sisteminde size faiz ödetecek bir konut alma durumu söz konusu değil. Faizsiz ev sahibi olmak diğer sistemler için günün şartlarında zor bir olasılık olarak gözükse de Ezogelinevim'in elbirliği sisteminde insanlar hem hiç faiz ödemeden ev sahibi oluyor hem de bu yöntem ile faizsiz ev almak isteyen diğer insanlara da yardım etmiş oluyor.

Ezogelinevim'in faizsiz sistemi ile kredi kullanmadan, hiç ara ödeme yapmadan her ay yüzlerce aile kendi evinin sahibi oluyor.

Faizsiz ev kredisi ve diğer yöntemler ile karşılaştırıldığında külfeti oldukça az olan el birliği sistemiyle siz de ev sahibi olabilir, üstelik evinizi dilediğiniz yerden alabilirsiniz.

 

Günümüz dünyasında ev almak, yüksek kredi faizleri nedeniyle giderek zorlaşıyor. Ezogelinevim ise peşinatsız faizsiz ev satın al kampanyaları ile bankaların verdiği yüksek faizleri ödemeden ev alma imkanı sağlıyor. Ezogelinevim Sistemi sayesinde ev almak istiyorum diyen fakat yüksek faizler nedeniyle alamayan herkes için ev sahibi olmak son derece kolay. Ezogelinevim sisteminde; faiz ödemeden, bütçe olanaklarınıza uygun taksitlendirmelerle tam istediğiniz gibi ev alabilir ve yardımlaşmaya dayalı konsept sayesinde hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ezogelinevim vasıtasıyla ev almanın sayısız avantajları var. Bunlardan biri, peşinat ödemeksizin eşit taksitlerle ev sahibi olma olanağı. Ezogelinevim'de yalnızca bir kereye mahsus yatırım hizmet bedeli ödersiniz ve bunun dışında eviniz için herhangi bir peşinat ödemezsiniz. Ödemekte zorlandığınız taksitleri dondurabilir veya evinizi teslim alma sürenizi ödeyemediğiniz taksit ayı kadar ileri atabilirsiniz. Ev taksitlerini aylık olarak ödeyebilecek herkes Ezogelinevim'den kolaylıkla ev sahibi olabilir. Siz de krediler ve ödenen yüksek faizler yerine Ezogelinevim yardımlaşma sisteminin avantajlarından faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz şehrin dilediğiniz bölgesinden bütçenize uygun koşullarda ev sahibi olmak için Ezogelinevim en uygun adres.

 

Ezogelinevim sistemi, faiz ödemeden, bütçenize göre gayrimenkul almanızı destekleyerek Türkiye'de ve Dünya'da bir ilki gerçekleştiriyor. Ezogelinevim avantajları nelerdir, neden tercih edilmeli?" gibi sorulara verilecek en iyi yanıt, sistemin farklı alternatiflere sahip olması ve son derece kurumsal ve güvenilir olmasıdır. Uzman kadrosuyla hizmet sunan Ezogelinevim'de herkes faizsiz konut-araç kredisi aramak ya da kredi sistemleri ile uğraşmak yerine faizsiz konut-araç alma modelleri ile hayallerine kavuşuyor. Normal şartlarda uzun vadede biriktirerek veya iki katı para ödeyerek satın alabileceğiniz bir eve daha kısa sürede makul bir ücretle siz de sahip olabilirsiniz. Konut-araç almanın büyük bir yatırım olarak görüldüğü günümüz şartlarında konut-araç almak için genellikle faizsiz konut-araç kredisi ya da konut-araç kredisinde en uygun fiyatları arayanlara daha avantajlı seçenekleri sunan Ezogelinevim aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile tanınıyor. Siz de bütçenize uygun ödeme kolaylıkları sunan sistem sayesinde kira öder gibi ev sahibi olabilir; Türkiye'nin her yerinde beğendiğiniz konut-araca kavuşabilirsiniz. 360 aya kadar uzayan taksit vadeleri, banka gibi faiz olmayışı, konu-araç çekilişle önden alma ihtimali, ipotekli teminat sistemi ve maddi bir zorlukta 4 aya kadar taksit dondurma gibi pek çok Ezogelinevim avantajları ile siz de hemen ev sahibi olabilirsiniz. Ezogelinevim’e en yakın müşteri hizmeti biriminden ulaşabilirsiniz.

 

iletişim

444 6 127
Adres: Binevler, No:, Şht. Emre Bakırcı Cd. No:33, 27070 Şahinbey/Gaziantep
Yol Tarifi Alın
bilgi@ezogelinevim.com
Şubelerimiz

Memnuniyet ve şikayetleriniz için

musterimemnuniyeti@ezogelinevim.com

KURUMSAL

MERAK EDİLENLER

YUKARI ÇIK