Elde etmek istenilen yatırım için, halk arasında yapılan altın günü mantığı ile aileler gruplar halinde bir araya getirilir.

Çekilişli sıra tespit yöntemi,  Araç için; 12, 24, 36, 48 Konut için; 60, 80, 100, 120, 150, 180, 240, 360 kişilik gruplar, aylık ödeme koşullarına göre aileye rahat ödeme imkanı sunar.

Her ay toplanan taksitler, sırası tespit edilen ailenin konut-araç bedelini tamamlar.  Her grup kendi arasında bağımsız olup, noter huzurunda yapılan kura neticesinde her ay bir aile konut-araç sahibi olur. Gruplar halinde yapılan dayanışma faizi ve vade farkını ortadan kaldırır.

 

Peşinatlı ve peşinatsız olarak iki model içerir.

Çekilişe girmek istemeyen, kendi imkanlarıyla konut-araç sahibi olmak isteyen ailelere sunulan alternatif bir seçenektir.

Aile, peşinatlı ve peşinatsız olarak bu seçeneği kullanabilir. Elde etmek istediği yatırım tutarını eşit taksitlere böler ve çekilişe girmeden daha erken sürede sahip olur. Yatırımı almadan önce ve aldıktan sonra taksitleri sabit olur, artma veya değişkenlik sadece kendi iradesiyle gerçekleşir

iletişim

444 6 127
Adres: Binevler, No:, Şht. Emre Bakırcı Cd. No:33, 27070 Şahinbey/Gaziantep
Yol Tarifi Alın
bilgi@ezogelinevim.com
Şubelerimiz

Memnuniyet ve şikayetleriniz için

musterimemnuniyeti@ezogelinevim.com

KURUMSAL

MERAK EDİLENLER

YUKARI ÇIK